Napsali o nás

Napsali o nás

Pivovar Malenovice byl partnerem Finále evropského poháru v kolové, které proběhlo      4. května ve Zlíně. Zúčatnila se evropská špička včetně úřadujících mistrů světa.

Záznam České televize

_______________________________________________

Pivovar Malenovice spolupracuje se studentskou organizací AIESEC při Baťově univerzitě ve Zlíně.

Byli jsme partnerem vyhlášení Sportovce města Zlína 26. 3. 2013.

Byli jsme partnerem Festivalu amaterských turistických filmů a fotografií, pořádaným Klubem českých turistů ve dnech 19 – 21. 4. 2013.

_______________________________________________   

 • Okno do kraje

Minipivovary ve Zlínském kraji

Ještě v první polovině 90. let bylo ve Zlínském kraji několik velkých pivovarů. K nejznámějším patřily ty v uherskohradišťském Jarošově, Brumově-Bylnici či Vsetíně. Pivo se ale vařilo také v Kroměříži či v Uherském Ostrohu. Dnes je již v regionu pouze jeden průmyslový pivovar v Uherském Brodě. Prapor pestrého pivovarnictví tak nyní ve Zlínském kraji drží především minipivovary.

celý článek

 

 • Etiketa Zlínského Ševce na druhém místě v kategorii “Pivní etiketa minipivovarů a vařičů piva roku 2010″.

Vyhlášení se konalo 19. února v Táboře.

diplom

 

 • Splnili si sen. Vaři vlastní pivo a konkurují obrům

 • (zdroj: 7sedmička.cz)

Jediný pivovar v okolí Zlína funguje ve vesničce Sazovice. Kdo by ale hledal tradiční pivovarský komín, bude zklamaný. Malý pivovárek Zlínský švec totiž funguje v přízemí rodinného domku. Stará se o něj Martin Velísek se svými společníky.

celý článek

 • Moravský pivní výlet

  (zdroj:pivni.info)

 • moravský pivní výlet
  Usedáme ke stolu a Martin přináší první pivo – Sazovickou desítku. Úžasný to mok – blahořečím momentu, kdy jsem se nechal zlákat k tomuto výletu. A že to trvalo skoro minutu… Desítka je zkrátka vynikající. Plná, výjimečně hořká chuť zaplňuje ústa a čekám jen, jaký bude dozvuk. A ani ten nezklame. Dlouhý, hořký „ocas“ šimrá na jazyku a láká k dalšímu doušku. Opravdu skvostná desítka. Těším se na 12° a i ta je perfektní. Je podobná předchozímu pivu, jen je samozřejmě plnější.
  celý článek
 • Zlínský švec ze Sazovice

  (zdroj:pivni.info)

  Pivovárek se nachází v obci Sazovice ležící asi 3 km od Zlína v přízemí rodinného domku. S ohledem na blízkost Zlína a jeho dříve těsné spojení s obuvnickým průmyslem, jsme také zvolili název našeho piva – Zlínský švec.

 • celý článek
  • Ve Zlínské kraji přibývá domácích pivovarů

   (zdroj:www.financninoviny.cz)

Ve Zlínském kraji roste počet malých domácích pivovarů. Zatímco ještě před lety nebyly příliš k vidění, nyní je v každém okrese alespoň jeden. Většina z nich pivo prodává ve svých vlastních hospodách.celý článek

Komentáře nejsou povoleny.